Рубрика: "Гімназійний щоденник"

Ділимося враженнями

/Files/images/MyCollages (1) (1).jpg

Усі ми знаємо, що вивчення іноземних мов відкриває нові можливості, робить світ доступнішим та набагато ближчим. Вміння та навички здобутті під час навчання значно полегшують життя, адже потрапивши у нову, ще невідому нам країну ми з легкістю знайдемо спільну мову з іноземцями.

Уже півроку наша гімназія тісно співпрацює із Корпусом Миру США і ми маємо можливість покращити рівень володіння англійською мовою завдяки волонтеру містеру Джерому Аллену. Ще однією величезною перевагою для нас став шанс відвідати англомовні табори, які були організовані за сприяння Корпусу Миру. Наші учні побували у різних куточках України, зустріли нових друзів, отримали позитивні емоції та незабутні спогади. Та найважливіше, ми змогли зануритись у атмосферу іноземного мовлення та зруйнувати свої бар’єри у спілкуванні. І ось сьогодні ми вирішили поділитись своїми враженнями.

«Цього літа я відвідала табір організований Корпусом Миру. Його перевагою є не тільки можливість зустріти нових друзів, але й стати для когось натхненням та прикладом для наслідування. Дякуючи волонтерам, ми покращили свої навички у спілкуванні англійською. Впродовж цих тижнів ми мали незабутні уроки та ігри, які допомогли нам підвищити свою самооцінку. Я впевнена, що запам’ятаю табір “GLOW”назавжди. Мені сподобалось усе, починаючи від ранкової йоги, яка навчила нас знайти гармонію з природою, закінчуючи вечірніми піжамними вечірками.

Ще однією приємною пригодою стала поїздка у табір «Буковинська мозаїка», де ми збагатили свій словниковий запас та удосконалили знання з граматики, що давалось нам дуже легко, адже довкола нас були надзвичайної краси українські Карпати.»

Лукачат Марта

«Цього року я побував у англомовному таборі 'T.O.B.E.' Табір був у Рівненській області поблизу міста Радивилів. Туди я і два мої однокласники відправились із містером Джеромом та волонтером Романом. Нам справді там сподобалось, ми зустріли новий друзів та дуже весело провели час. Також волонтери проводили надзвичайно цікаві лекції. Ми займались спортом і покращували рівень англійської спілкуючись із волонтерами. Наступного року я планую знову подавати заявку на учать»

Павлович Назар

«Цього літа я став учасником табору "Wild", що знаходився у місті Яремче, Івано-Франківської області. Табір був дійсно класний: чудові волонтери, надзвичайні вчителі, які хотіли навчити всього, що знали самі. Табір навчив нас працювати в команді. У нас було два уроки на день і вони були веселими. Я навчався і водночас весело проводив час.

Святий Олександр

«Цього літа мені випала чудова можливість відвідати літній англомовний табір T.O.B.E. він тривав тиждень у маленькому селі у Рівненській області. Спочатку я хотів повернутися додомк як найшвидше, але, згодом, що все не так погано, як здалося із першого погляду. Уроки ставали цікавішими. Я познайомився з новими людьми. Кожного дня у нас було 4 уроки, на яких я дізнався багато нового і обов’язково використаю це у майбутньому. Після занять нас очікував так званий «перекус» та дві години ільного часу, коли ми могли пограти футбол, баскетбол, шахи та ін.впродовж табору ми брали участь у різноманітних конкурсах та тематичних вечірках. Коли прийшов час їхати додому, мені не хотілося залишати цю незабутню сповнену вражень атмосферу »

Романів Олександр

«Я мала можливість побувати у двох таборах: GLOW“ та „ Bukovynian mozaik”. Обидва тривали тиждень, повний незабутніх емоцій та яскраих моментів і , звичайно, англійської мови.

Спершу я відвідала “GLOW”. Це табір лише для дівчат, але цього року його вирішили об’єднати із табором для хлопців “TOBE”. Тому там перебувало 40 американських волонтерів та 150 дітей з усієї України. Насрозділи на групи і кожна група отримала свій колір, назву та двох волонтерів: американця та українця. Наша команда носила назву “Crazy Frogs”, тому що наш колір – зелений. Ми відвідували цікаві лекції та заняття, вивчили нові пісні. Зазвичай вечір закінчувався піжамною вечіркою, де ми могли поділитись враженнями за день.

Табір «Буковинська мозаїка» відрізнявся від “GLOW”, тому що знаходився в лісі і ми жили у наметах. З нами працювало лише 5 волонтерів США.

Англомовні табори – це величезна можливість покращити рівень володіння іноземною мовою, поспілкуватись із носіями мови, стати більш впевненим, потоваришувати із новими людьми, відкрити для себе щось нове і просто добре провести час»

Полева Христина

/Files/images/MyCollages.jpg

Усі, хто мав можливість побувати у англомовному таборі здобули неймовірний досвід, адже зрозуміли, що вчитись потрібно завжди і усюди, а найголовніше зрозуміли, що потрібно завжди залишатися собою, вірити у себе та прагнути бути кращим.

Яна Грицишин