Історія 5 б класу розпочалася 1 вересня 2021 року. Вересневий день був переплетений і сонячним промінням, і дощовими краплинами. Так було і впродовж навчального року.
/Files/images/2022_5-Б_7.jpg
17 допитливих дівчаток та хлопців з великою охотою, навчаючись очно та дистанційно, здобули багато знань, брали участь у конкурсах, спортивних змаганнях, майстер-класах.
Ми проводили екскурсії рідним краєм, у нас так багато мрій та планів, які перекреслила війна. І тому поїздки за кордон для багатьох учнів класу стали несподіваними.
/Files/images/2022)5_б_3.jpg
Проте до нашого класу прийшов новий учень з Луганської області. Діти швидко здружилися. Навчальний рік 11учнів завершили на високий та 7 на достатній рівень.
Знаємо, що багато вершин та перемог у нас попереду. Сьогодні чекаємо на основну – перемогу у війні. Все буде Україна! Ми обов’язково повернемося у гімназію!
/Files/images/2022_5_б_1.jpg/Files/images/2022_5_б_2.jpg

/Files/images/2022_5_б_4.jpg