/Files/images/фотографії 2.png

Наш дружній клас ніколи не сумує

В класі нас 18 учнів. Ми дружні, енергійні, жваві, прагнемо якнайшвидше пізнати навколишній світ.

За характеристикою нашого класного керівника : "Стосунки між учнями класу дружні й доброзичливі, врівноважені. Конфліктні ситуації швидко вирішуються, діти самостійно знаходять порозуміння, товаришують між собою. Пізнавальні особливості учнів класу високі. У дітей гарно розвинена пам'ять, уява, мислення. У класі є творчі особистості з різними нахилами."

Ми згуртовані, ініціативні, завжди приймаємо активну участь у всіх гімназійних заходах. І дуже відповідальні.

Усі займаємося в різноманітних гуртках, спортивних секціях, музичній школі.

Протягом року учні нашого класу брали участь у конкурсах і змаганнях різного рівня.

Батьки також приймають активну участь в житті класу, гімназії. А під час карантину це особливо допомогало

У нашій скарбничці добрих справ

• участь у вечорах – «Від Андрій до Андрія-хай збудиться ваша мрія», День Гарбуза, Новорічний ранок,
  • проведення Дня доброти "Від дня толерантності до року»,
  • привітання вчителів з професійним святом,
  • участь у благодійних акціях, спортивних змаганнях, предметних тижнях, тренінгових заняттях, засіданнях учнівського парламенту та інше.

З початку нового семестру наш клас почав працювати за методикою СООП (самоорганізований освітній простір). Ми досліджували такі великі питання:

• «Чому традиції святкування Різдва занепадають?»,
  • «В чому небезпека Інтернету?»,
  • «Звідки взявся День святого Валентина?»,
  • «Чому Пасха одне із найсвітліших свят у році»,
  • «В чому секрет писанки?»,
  • «Що краще дистанційне навчання чи традиційна школа?»,
  • «Про, що мріють діти?»,
  • «Чим зайняти себе під час карантину?».

Для відповіді на ці питання активно користувались Інтернетом. Завдяки такій роботі ми вчилися самоорганізовуватись, розвиваюти свою творчість, критичне мислення, стійкість, співпрацювати, активно спілкуватися в групах та ін.

/Files/images/Доброта 2020.png

/Files/images/т4.jpg