Закінчився навчальний рік новими для нас здобутками.

Відмінниками у класі є:
  • Леськів Вероніка,
  • Оленин Ірина,
  • Хмиз Дмитро,
  • Худик Ростислав.
У Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів переможцями стали:
  • Дідик Назар (секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», науковий керівник Скиба М.Я.) – диплом І ступеня
  • Леськів Вероніка (секція «Українська література», науковий керівник Нечай Г.Я.)– диплом ІІ ступеня;
  • Лотоцька Kрістіна (секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Скиба М.Я.)– диплом ІІІ ступеня;
  • Семенина Аліна (секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Скиба М.Я.)– диплом ІІ ступеня;
  • Хмиз Дмитро (секція «Фізика», науковий керівник Кохан Н.М.)– диплом ІІ ступеня.

/Files/images/2020_МАН.jpg

Відповідно до протоколів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р., Робак Оксана з географії здобула І місце (вчитель – Петльована М. А.)
Наш легкоатлет Антонів Олександр здобув безліч перемог на змаганнях з бігу. Бажаємо йому високих досягнень, нових спортивних рекордів, мужності, витривалості, сили волі і волі до перемоги!!!

/Files/images/2020_Антонів.jpg

Ми брали участь у багатьох гімназійних заходах.

/Files/images/2020_5 причин пишатися Україною.jpg

/Files/images/2020_Велопробіг.jpg

/Files/images/2020_Дякую захиснику.jpg

/Files/images/2020_Новий рік2.jpg

З нетерпінням очікуємо нового навчального року!!!